У Вищетарасівці  працює

тут цінують особистість

кожної дитини

І фізично і духовно

діти тут зростають вихователі любовно

малюків плекають

Ви садок цей не минайте

до нас в гості завітайте

ДНЗ " КАЗКА " почав функціонувати з 1980 року.
        Протягом тридцяти років це приміщення наповнюється теплом дитячих емоцій радоcті, здивування, переживання, захоплення. Йде безперервним ланцюжком чергування зустрічей, знайомств та розлук.  Але незмінною залишається тільки велика любов дорослих до своїх вихованців. І так буде завжди.

Дошкільне дитинство – важливий етап в житті людини. І величезна відповідальність лежить на працівниках дитячого саду за виховання нашого майбутнього покоління, за розвиток його повноцінної особистості. Ці завдання висувають високі вимоги до рівня професійної підготовленості вихователя, викликають необхідність постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність і загальну культуру.

Наших педагогів можна назвати майстрами дошкільного виховання. У кожного свій стиль, свої методи в роботі. У нашому дитячому закладі немає випадкових, неталановитих педагогів. Це люди різнобічних інтересів, ерудовані, доброзичливі. Активно беруть участь у педагогічному житті дитячого закладу. У багатьох з них великий педагогічний стаж.

Педагогічний колектив дружній.  Ми маємо цікаве поєднання – молоді, завзяті спеціалісти поруч з професійними, досвідченими педагогами.

В ДНЗ створено позитивний мікроклімат, умови дошкільного закладу намагаємося наблизити до домашніх. Це сприяє емоційному благополуччю дітей, створює у них почуття впевненості, спокою, так як дитячий сад – це другий рідний будинок дитини. А благополучний будинок – це фортеця, яка завжди захистить дитину від негараздів, тривог.